SCFS5000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Слика може бити репрезентативна. Погледајте спецификације за детаље о производу.
Преглед производа
Произвођачки број: SCFS5000
Произвођач / робна марка: Semtech
Опис производа DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL
Табеле са подацима:
Статус РоХс Садржи олово / РоХС неусаглашено
Стоцк Цондитион 616 pcs stock
Испоручити од Хонг Конг
Схипмент Ваи DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Референтна цена (у америчким доларима)
25 pcs
Рекуест Куоте
  • Количина:
Молимо Вас да нам дате циљну цијену ако су количине веће од приказаних.
  • Произвођачки број
  • Име компаније
  • Контакт Име
  • Е-маил
  • Порука
Спецификације SCFS5000
Произвођачки број SCFS5000 Произвођач Semtech Corporation
количина доступна 616 pcs Технички лист
Волтаге - Пеак Реверсе (Мак) Standard Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако 500mA
Волтаге - Бреакдовн - Сериес -
РоХС Статус Bulk Повратно време опоравка (трр) Fast Recovery = 200mA (Io)
Отпорност @ Ако, Ф - Поларизација Axial
Радна температура - спој 150ns Тип монтаже Through Hole
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) 1 (Unlimited) Број дела произвођача SCFS5000
Проширени опис Diode Standard 5000V (5kV) 500mA Through Hole Конфигурација диода 1µA @ 5000V
Опис DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр 5.75V @ 500mA
Струја - Просјечна исправљена (Ио) (по Диоди) 5000V (5kV) Капацитет @ Вр, Ф -55°C ~ 150°C