SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Слика може бити репрезентативна. Погледајте спецификације за детаље о производу.
Преглед производа
Произвођачки број: SCFS2000
Опис производа DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
Табеле са подацима: SCFS2000.pdf
Статус РоХс Садржи олово / РоХС неусаглашено
Стоцк Цондитион 949 pcs stock
Испоручити од Хонг Конг
Схипмент Ваи DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Референтна цена (у америчким доларима)
10 pcs
Рекуест Куоте
  • Количина:
Молимо Вас да нам дате циљну цијену ако су количине веће од приказаних.
  • Произвођачки број
  • Име компаније
  • Контакт Име
  • Е-маил
  • Порука
Спецификације SCFS2000
Произвођачки број SCFS2000 Произвођач Semtech
количина доступна 949 pcs Технички лист SCFS2000.pdf
Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако 5.4V @ 3A Волтаге - ДЦ Реверсе (Вр) (Мак) 2000V
Пакет уређаја за добављаче - Брзина Fast Recovery = 200mA (Io)
Сериес - Повратно време опоравка (трр) 150ns
Паковање Bulk Пакет / случај Axial
Радна температура - спој -55°C ~ 150°C Тип монтаже Through Hole
Тип диода Standard Детаљан опис Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр 5µA @ 2000V Струја - Просјечна исправљена (Ио) 1.5A