STTH2002G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002G Image
Слика може бити репрезентативна. Погледајте спецификације за детаље о производу.
Преглед производа
Произвођачки број: STTH2002G
Произвођач / робна марка: STMicroelectronics
Опис производа DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK
Табеле са подацима: STTH2002G.pdf
Статус РоХс Без олова / РоХС Цомплиант
Стоцк Цондитион 2744 pcs stock
Испоручити од Хонг Конг
Схипмент Ваи DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2744 pcs
Рекуест Куоте
  • Количина:
Молимо Вас да нам дате циљну цијену ако су количине веће од приказаних.
  • Произвођачки број
  • Име компаније
  • Контакт Име
  • Е-маил
  • Порука
Спецификације STTH2002G
Произвођачки број STTH2002G Произвођач STMicroelectronics
количина доступна 2744 pcs Технички лист STTH2002G.pdf
Волтаге - Пеак Реверсе (Мак) Standard Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако 20A
Волтаге - Бреакдовн D2PAK Сериес -
РоХС Статус Tube Повратно време опоравка (трр) Fast Recovery = 200mA (Io)
Отпорност @ Ако, Ф - Поларизација TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Радна температура - спој 40ns Тип монтаже Surface Mount
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) 3 (168 Hours) Број дела произвођача STTH2002G
Проширени опис Diode Standard 200V 20A Surface Mount D2PAK Конфигурација диода 10µA @ 200V
Опис DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр 1.1V @ 20A
Струја - Просјечна исправљена (Ио) (по Диоди) 200V Капацитет @ Вр, Ф 175°C (Max)
Схипмент
★ ФРЕЕ СХИППИНГ ВИА ДХЛ / ФЕДЕКС / УПС АКО НАЛАЗИ ИЗНОС ПРЕКО 1.000 УСД.
★ Вријеме испоруке ће требати 2-4 дана у већини земаља широм свијета ДХЛ / УПС / ФЕДЕКС / ТНТ.
FedexDHLUPSTNT
ГАРАНЦИЈА НАКОН ПРОДАЈЕ
Повезане ознаке
Релатед Продуцтс
STTH2002G-TR
STTH2002G-TR