103-270JS
API DelevanAPI Delevan
103-270JS Image
Слика може бити репрезентативна. Погледајте спецификације за детаље о производу.
Преглед производа
Произвођачки број: 103-270JS
Произвођач / робна марка: API Delevan
Опис производа FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Табеле са подацима: 103-270JS.pdf
Статус РоХс Садржи олово / РоХС неусаглашено
Стоцк Цондитион 16596 pcs stock
Испоручити од Хонг Конг
Схипмент Ваи DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16596 pcs
Референтна цена (у америчким доларима)
2000 pcs
Рекуест Куоте
  • Количина:
Молимо Вас да нам дате циљну цијену ако су количине веће од приказаних.
  • Произвођачки број
  • Име компаније
  • Контакт Име
  • Е-маил
  • Порука
Спецификације 103-270JS
Произвођачки број 103-270JS Произвођач API Delevan
количина доступна 16596 pcs Технички лист 103-270JS.pdf
Тип - Толеранција ±5%
Пакет уређаја за добављаче - Величина / Димензија 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Заштита Unshielded Сериес 103
Оцене - К @ Фрек 49 @ 50MHz
Паковање Tape & Reel (TR) Пакет / случај Nonstandard, 2 Lead
Друга имена 103-270JS TR 2000 Радна температура -55°C ~ 125°C
Тип монтаже Surface Mount Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) 1 (Unlimited)
Материјал - Цоре Phenolic Статус без воде / РоХС статус Contains lead / RoHS non-compliant
Индуцтанце Фрекуенци - Тест 50MHz Индуктивност 27nH
Висина - седиште (максимално) 0.075" (1.91mm) Фреквенција - самозадовољавајућа 1.625GHz
Детаљан опис 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead ДЦ отпор (ДЦР) 114 mOhm Max
Тренутни рејтинг 925mA Струја - Сатуратион -
Схипмент
★ ФРЕЕ СХИППИНГ ВИА ДХЛ / ФЕДЕКС / УПС АКО НАЛАЗИ ИЗНОС ПРЕКО 1.000 УСД.
★ Вријеме испоруке ће требати 2-4 дана у већини земаља широм свијета ДХЛ / УПС / ФЕДЕКС / ТНТ.
FedexDHLUPSTNT
ГАРАНЦИЈА НАКОН ПРОДАЈЕ
Повезане ознаке
Релатед Продуцтс
103-223JS
103-223JS
Произвођачи: API Delevan
Опис: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
На лагеру: 18048 pcs
Преузимање: 103-223JS.pdf
RFQ
103-271G
103-271G
Опис: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Преузимање: 103-271G.pdf
RFQ
103-223J
103-223J
Преузимање: 103-223J.pdf
103-271F
103-271F
Преузимање: 103-271F.pdf
Преузимање: 103-270J.pdf
103-271FS
103-271FS
Преузимање: 103-271FS.pdf
103-223K
103-223K